Jūs jautājiet

Kam ir jāapgūst apmācība par ugunsdrošību?

Atbilstoši MK 19.04.2016. noteikumiem Nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi”:

178. Tiesības izstrādāt ugunsdrošības instrukciju, veikt ugunsdrošības instruktāžu, praktiskās nodarbības, ugunsdzēsības hidrantu un iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada pārbaudi ir personai, kura ir ieguvusi profesionālo izglītību ugunsdrošībā vai saņēmusi apmācību ugunsdrošības jomā:

178.1. saimnieciskās darbības objektam un publiskam objektam, kurā var atrasties no 10 līdz 50 cilvēkiem, kā arī saimnieciskās darbības objektam ar sprādzienbīstamu vidi – atbilstoši Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta izstrādātai mācību programmai (ne mazāk par 20 stundām);

178.2. saimnieciskās darbības objektam un publiskam objektam, kurā var atrasties vairāk par 50 cilvēkiem, kā arī paaugstinātas bīstamības saimnieciskās darbības objektam – atbilstoši Izglītības un zinātnes ministrijas licencētai profesionālās izglītības programmai (ne mazāk par 160 stundām).

Sakiet lūdzu vai ir iespējams iegūt atlaidi?

Mēs piedāvājam atlaides fiziskām personām līdz 20%:

  • piesakot apmācībām divus cilvēkus Jūs saņemsiet 10% atlaidi, piesakot trīs – 20% atlaidi;
  • piesakoties divām apmācību programmām – saņemiet 10% atlaidi, piesakoties trīs – 20% atlaidi;
  • Latvijas Ugunsdzēsības asociācijas biedriem, Pieaugušo izglītības asociācijas un Viesnīcu un restorānu acosiācijas biedriem un grupām, kurās ir 10 un vairāk apmācāmo, tiek piemērotas atlaides individuāli vienojoties.

Uzdodiet savu jautājumu

Jūsu vārds

Jūsu e-pasts (norādiet, ja vēlaties personīgu atbildi)

Jūsu jautājums (obligāts)