Jaunumi

Septembrī, seminārs “Sociālo tīklu nozīme un interneta mārketings biznesam”

SEMINĀRA MĒRĶIS

Semināra mērķis ir sniegt aktuālu informāciju par interneta mārketingu un sociālo tīklu tendencēm, komunikācijas un biznesa stratēģijām, kā arī prezentēt praktiskus padomus sociālo tīklu un interneta mārketinga izmantošanā.

 

TĒMAS

1. Sociālo tīklu pielietojums biznesā – Kas ir sociālie tīkli? Pasaulē pazīstamākie sociālie tīkli? Kāpēc lietot sociālos tīklus? Ko sociālie tīkli var sniegt un kā var palīdzēt Jūsu biznesam? Kā darboties sociālajos tīklos? Kā veidot savu personīgo un kompānijas pārstāvniecību sociālajos tīklos? Kā audzēt tīkla lielumu un kvalitāti. Paņēmieni un triki. Kā efektīvi izmantot bezmaksas un maksas iespējas.

2. Interneta mārketings  baneri, epastu mārketings, affiliate programma, reklāma mobilajos tālruņos, kuponu portāli.

3. Praktiskais digitālais mārketings Latvijā – praktiski piemēri, kā izmantot sociālos tīklus, pasaules pieredze sociālo tīklu izmantošanā, satura veidošana sociālajos tīklos.

4. Mārketinga iespējas www.draugiem.lv.

 

LEKTORI

Rolands Laķis, mediju eksperts

lAKIS 

Rolands Laķis – Creativia (NVO). Darbības virzieni – sociālā uzņēmējdarbība, fotogrāfija, TV / video producēšana, izglītība, sociālie mediji. Lektors Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā – kursi “Jaunie interneta mediji”, “Vizuālā komunikācija” , “Prezentācijas prasme” vada apmācības kursus.

 

 

Miervaldis Mozers, komunikācijas zinātņu doktors

Mozers

Eksperts nozarēs: interneta komunikācija, sabiedriskās attiecības, cilvēkresursu vadība, IT tehnoloģijas, mārketings, zināšanu pārvaldība, argumentācija u.c.

 

 

Jānis Palkavnieks, draugiem.lv runasvīrs

runasvirs

draugiem.lv runasvīrs ar pieredzi augstākās izglītības, mediju, sporta, telekomunikāciju un interneta biznesā. 

 

 

PIETEIKŠANĀS

Pieteikumus sūtīt uz info@preventa.lv vai zvanīt 29810300.

 

Vēlams uz semināra norises laiku paņemt līdzi savus portatīvos datorus. Wi-Fi internets būs nodrošināts. Lūdzu, uzlādējiet datorus pirms semināra.

 

 

DALĪBAS MAKSA

– Latvijas ugunsdzēsības asociācijas biedriem, Pieaugušo izglītības asociācijas biedriem, Viesnīcu un restorānu asociācijas biedriem, Latvijas Darba Devēju konfederācijas biedriem un pašvaldību darbiniekiem 50,00*EUR (35,14* LVL);

– Citiem dalībniekiem – 80,00* EUR (56,22* LVL)

– Studentiem 25,00EUR (17,57* LVL)

 

Sākot ar 25.08.2014.

Dalības maksa visiem ir vienāda – 89,99 EUR (63,25 LVL)

 

Atlaides:

50% juridiskajām personām, kas atrodas tālāk par 150 km no Rīgas.

50% uzņēmuma otrajai vai trešajai personai (no pamatcenas).