Pirmā palīdzība + Defibrilatoru apmācība 12h + 2 stundas
.
Pirmās palīdzības teorētisko un praktisko pamatzināšanu 12 stundu apmācības programma bez zināšanu pārbaudes pluss 2 stundu apmācība darbam ar defibrilatoru sabiedrisko iestāžu darbiniekiem, darba devēja norīkotiem darbiniekiem pirmās palīdzības sniegšanā, kā arī nepieciešamības gadījumā jebkurai personai, kas vecāka par 12 gadiem.

Apmācības tiek organizētas un veiktas atbilstoši 2012. gada 14. augusta MK noteikumiem Nr. 557 "Noteikumi par apmācību pirmās palīdzības sniegšanā" ( KMC sertifikāts Nr. SO-2).

Programma sniedz zināšanas par Pirmās palīdzības sniegšanas pamatiem, rīcību dzīvības glābšanas situācijās un praktiskās iemaņas tās realizēšanā.

Galvenās nodarbību tēmas: Rīcība negadījuma vietā, steidzams izsaukums, ABC shēma un demonstrējums, šoks, dzīvībai bīstama asiņošana, termiskie un ķīmisku vielu izraisīti bojājumi, traumas t.sk. elektrotraumas, slīkšana, dzīvnieku radīti bojājumi, cietušā transportēšana, slimības, glābēja drošība, pirmās palīdzības aptieciņas saturs.

Papildus apmācība tiek organizēta darbam ar automātisko ārējo defibrilatoru (AĀD), kas ir medicīniska ierīce, ko izmanto atdzīvināšanas pasākumos, kad ir iestājusies pēkšņa kardiāla nāve. Pielietojot elektriskas strāvas triecienu (defibrilāciju), 40% gadījumu ir iespējams atjaunot sirds darbību un glābt cilvēka dzīvību. Automātiskie defibrilatori ir izveidoti, lai līdz neatliekamās medicīniskās palīdzības ierašanās brīdim tos spētu pielietot jebkurš apmācīts glābējs bez medicīniskās izglītības vai speciālām zināšanām.

Apmācības mērķis ir sniegt zināšanas pirmās palīdzības sniedzējiem automātisko ārējo defibrilatoru izmantošanā: to sagatavošanā darbam, ierīces praktiskā lietošanā atdzīvināšanas pasākumos, kā arī sniegt nepieciešamās zināšanas ierīces uzturēšanai darba kārtībā un apkopei.

Iegūstamais izglītības dokuments:
KMC Apliecība (dzeltenā krāsā) ar ierakstu par defibrilatora apmācību. Apliecības derīguma termiņš 5 gadi.
Maksā iekļauts:
- Teorētiskais kurss
- Praktiskās nodarbības
- Apliecības noformēšana

Cena: 36 Eur + PVN

Apmācību laikā nodrošinām ar:
Kafiju, tēju, cepumiem, kā arī ir atpūtas telpu žurnālu lasīšanai. Blakus teritorijā bezmaksas vieta auto novietošanai.
Interesē mūsu pakalpojums?
Atstājiet pieprasījumu, un mēs sazināsimies ar Jums!
*Jūsu personas dati netiks izplatīti trešajām personām un tiks izmantoti tikai "Macību centra Preventa" kursu nodrošināšanai.
Galvenās priekšrocības:
Kāpēc mūsu klienti izvelejas macības centru Preventa.
10000
Studentu skaits kuri veiksmīgi pabeidza macību programmas
>20
Vairak kā 20 macību programmas ko piedāva mūsu macību centrs
>15
Vairāk kā 15 gadus Latvijas tirgu.
Mūsu kontakti:
Mācību centrs "Preventa"

+371 29 810 300

info@preventa.lv
Jāņa Asara iela 13, Rīga, LV-1009
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums piemērotu saturu un uzlabotu tās lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
OK