Darbs augstumā, 6 stundas
Programmas mērķis
Sniegt teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas par darba drošības prasībām, strādājot augstumā, kā to nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr. 143 „Darba aizsardzības prasības strādājot augstumā", lai novērstu risku nodarbināto drošībai un veselībai.

Noteikumi attiecas uz strādāšanu vietās, kas atrodas vismaz 1,5 m augstumā no zemes vai jebkuras citas drošas virsmas, tai skaitā darbs pazemē, ja ir iespējams kritiens, uz sastatnēm, kāpnēm, jumtiem, kā arī izmantojot virves un stiprinājumus.

Programmas vispārīgie un specifiskie uzdevumi
Apmācības laikā tiek sniegtas zināšanas un prasmes strādāt ar normatīvajiem aktiem, pārzināt un ievērot to prasības saistībā ar darbu augstumā. Tiek sniegta informācija un rekomendācijas šo darbu veikšanai, tajā skaitā jautājumos par darba aizsardzību, individuālajiem aizsardzības līdzekļiem, drošības zīmēm un pirmās palīdzības sniegšanu.

Mērķauditorija
Visi nodarbinātie, kas veic vai organizē darbus augstumā virs 1,5 metriem, darba aizsardzības speciālisti un personāla vadītāji, uzņēmumu vadītāji un citi interesenti.

Izglītības dokuments
Iestādes (m/c Preventa) izsniegta apliecība par pieaugušo neformālās izglītības programmas apgūšanu ar derīguma termiņu 5 gadi.
Maksā iekļauts:
- Teorētiskais kurss
- Apliecības noformēšana

Cena: 60 Eur + PVN

Apmācību laikā nodrošinām ar:
Kafiju, tēju, cepumiem, kā arī ir atpūtas telpu žurnālu lasīšanai. Blakus teritorijā bezmaksas vieta auto novietošanai.
Papildus mācības programmas
Kā arī mēs piedāvajam papildus programmas, kas noderētu tieši Jums.
Saimnieciskās darbības objektam un publiskam objektam, kurā var atrasties no 10 līdz 50 cilvēkiem, kā arī saimnieciskās darbības objektam ar sprādzienbīstamu vidi.
Programma sniedz zināšanas par Pirmās palīdzības sniegšanas pamatiem, rīcību dzīvības glābšanas situācijās un praktiskās iemaņas tās realizēšanā.
Mērķauditorija irtransporta un uzglabāšanas uzņēmumu darbinieki, kuri piedalās kravu pārvietošanas, iekraušanas, izkraušanas un transportēšanas darbos.
Galvenās priekšrocības:
Kāpēc mūsu klienti izvelejas macības centru Preventa.
10000
Studentu skaits kuri veiksmīgi pabeidza macību programmas
>20
Vairak kā 20 macību programmas ko piedāva mūsu macību centrs
>15
Vairāk kā 15 gadus Latvijas tirgu.
Mūsu kontakti:
Mācību centrs "Preventa"

+371 29 810 300
info@preventa.lv
Braslas iela 29A, Rīga, LV-1084
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums piemērotu saturu un uzlabotu tās lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
OK