"Ugunsdrošība un aizsardzība" 20 stundas
Saskaņā ar Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likumu un 19.04.2016. Ministru Kabineta noteikumiem Nr.238, kas stājās spēkā 01.09.2016:
 • Tiesības izstrādāt ugunsdrošības instrukciju, veikt instruktāžu, praktiskās nodarbības, ugunsdzēsības hidrantu un iekšējā ugunsdzēsības ūdensvada pārbaudi ir personai, kura ir ieguvusi konkrētās jomas profesionālo izglītību vai saņēmusi apmācību šajā jomā;
 • Saimnieciskās darbības objektam un publiskam objektam, kurā var atrasties no 10 līdz 50 cilvēkiem, kā arī saimnieciskās darbības objektam ar sprādzienbīstamu vidi – atbilstoši Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta izstrādātai mācību programmai (ne mazāk par 20 stundām).

  Iegūstamais izglītības dokuments:
  Pēc izglītības programmas apguves un sekmīgi nokārtotas ieskaites apmācāmais saņem izglītības iestādes (m/c Preventa) izsniegtu dokumentu (sertifikātu) ar derīguma termiņu 5 gadi.
  Maksā iekļauts:
  - Teorētiskais kurss
  - Praktiskās nodarbības
  (iestādes dokumentu izstrādāšana un pilnveidošana,
  liesmu dzēšana ar ugunsdzēšamajiem aparātiem);
  - Izdales materiāli
  - Apliecības noformēšana

  Cena: 90 EUR

  Apmācību laikā nodrošinām ar:
  Kafiju, tēju, cepumiem, kā arī ir atpūtas telpu žurnālu lasīšanai.
  Blakus teritorijā bezmaksas vieta auto novietošanai.
  Papildus mācības programmas
  Kā arī mēs piedāvajam papildus programmas, kas noderētu tieši Jums.
  Programma sniedz zināšanas par Pirmās palīdzības sniegšanas pamatiem, rīcību dzīvības glābšanas situācijās un praktiskās iemaņas tās realizēšanā.


  Transporta un uzglabāšanas uzņēmumu darbinieki (noliktavas, būvobjekti, ražotnes, ostas, slēgtās lauku teritorijas), kuri piedalās kravu pārvietošanas, iekraušanas, izkraušanas un transportēšanas darbos izmantojot elektroiekrāvējus.
  Mērķauditorija ir nodarbinātie, kas veic vai organizē darbus augstumā virs 1,5 metriem, darba aizsardzības speciālisti un personāla vadītāji, uzņēmumu vadītāji un citi interesenti.


  Galvenās priekšrocības:
  Kāpēc mūsu klienti izvelejas macības centru Preventa.
  10000
  Studentu skaits kuri veiksmīgi pabeidza macību programmas
  >20
  Vairak kā 20 macību programmas ko piedāva mūsu macību centrs
  >15
  Vairāk kā 15 gadus Latvijas tirgu.
  Mūsu kontakti:
  Mācību centrs "Preventa"

  +371 29 810 300

  info@preventa.lv
  Braslas iela 29A, Rīga, LV-1084
  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums piemērotu saturu un uzlabotu tās lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
  OK