Ugunsdzēsības krānu parbaude, 6 stundas
Programmas mērķis:

Ugunsdrošības pakalpojumu sniegšanas uzņēmumu tehnisko darbinieku sagatavošana, lai tie spētu patstāvīgi risināt ar iekšējo ugunsdzēsības krānu pārbaudi, tehnisko apkopi un remontu saistītos jautājumus objektos. Programma izstrādāta saskaņā ar Ministru kabineta Nr.238 „Ugunsdrošības noteikumi" un LBN 221-15 "Ēku iekšējais ūdensvads un kanalizācija" (Ministru kabineta noteikumi Nr. 332) prasībām.

Mērķauditorija: ugunsdrošības pakalpojumu uzņēmumu darbinieki.

Programmā ietvertās tēmas:

Ēku ugunsdzēsības ūdensvada sistēmas, to veidi, uzbūve un darbības principi, ugunsdzēsības krāni, to funkcijas un komplektācija, krānu ūdens atdeves pārbaude (mērījumi) un iekšējo ugunsdzēsības krānu vārstu pārbaude, mēraparāti, dokumentu noformēšana.

Iegūstamais izglītības dokuments:

Izglītības iestādes (m/c Preventa) izsniegta apliecība par pieaugušo neformālās izglītības programmas apgūšanu ar derīguma termiņu 5 gadi.


Maksā iekļauts:
- Teorētiskais kurss
- Apliecības noformēšana

Cena: 60 Eur + PVN

Apmācību laikā nodrošinām ar:
Kafiju, tēju, cepumiem, kā arī ir atpūtas telpu žurnālu lasīšanai. Blakus teritorijā bezmaksas vieta auto novietošanai.
Papildus mācības programmas
Kā arī mēs piedāvajam papildus programmas, kas noderētu tieši Jums.
Saimnieciskās darbības objektam un publiskam objektam, kurā var atrasties no 10 līdz 50 cilvēkiem, kā arī saimnieciskās darbības objektam ar sprādzienbīstamu vidi.
Programma sniedz zināšanas par Pirmās palīdzības sniegšanas pamatiem, rīcību dzīvības glābšanas situācijās un praktiskās iemaņas tās realizēšanā.
Mērķauditorija irtransporta un uzglabāšanas uzņēmumu darbinieki, kuri piedalās kravu pārvietošanas, iekraušanas, izkraušanas un transportēšanas darbos.
Galvenās priekšrocības:
Kāpēc mūsu klienti izvelejas macības centru Preventa.
10000
Studentu skaits kuri veiksmīgi pabeidza macību programmas
>20
Vairak kā 20 macību programmas ko piedāva mūsu macību centrs
>15
Vairāk kā 15 gadus Latvijas tirgu.
Mūsu kontakti:
Mācību centrs "Preventa"

+371 29 810 300
info@preventa.lv
Braslas iela 29A, Rīga, LV-1084
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums piemērotu saturu un uzlabotu tās lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
OK