Pirmā palīdzība (autovadītājiem, ieroču nēsātājiem u.c.) 12+3 stundas
Kursi ar zināšanu pārbaudi – eksāmenu.
Pamatzināšanu 12 stundu apmācības programma ar rakstisku teorētisko un praktisko 3 stundu zināšanu pārbaudi, kas paredzēta transportlīdzekļu un traktortehnikas vadītājiem, ieroču nēsātājiem (apsardzes darbinieki, mednieki), spridzināšanas darbu veicējiem un glabātājiem. Programma sniedz zināšanas par Pirmās palīdzības sniegšanas pamatiem, rīcību dzīvības glābšanas situācijās un praktiskās iemaņas tās realizēšanā.

Apmācības tiek organizētas un veikta atbilstoši 2012. gada 14. augusta MK noteikumiem Nr. 557 "Noteikumi par apmācību pirmās palīdzības sniegšanā" ( KMC sertifikāts Nr. SO-2).

Galvenās nodarbību tēmas:
Rīcība negadījuma vietā, steidzams izsaukums, ABC shēma un demonstrējums, šoks, dzīvībai bīstama asiņošana, termiskie un ķīmisku vielu izraisīti bojājumi, traumas t.sk. elektrotraumas, slīkšana, dzīvnieku radīti bojājumi, cietušā transportēšana, slimības, glābēja drošība, pirmās palīdzības aptieciņas saturs.

Triju stundu zināšanu pārbaude:
20 testa jautājumi (datorizēti vai rakstiski), praktisko iemaņu pārbaude, tajā skaitā reanimācijas prasmes pārbaude, izmantojot pieauguša cilvēka atdzīvināšanas manekenu.

Iegūstamais izglītības dokuments:
KMC Apliecība (sarkanā krāsā) ar derīguma termiņu 5 gadi.
Apliecība ir derīga arī citās ES valstīs.
Maksā iekļauts:
- Teorētiskais kurss
- Praktiskās nodarbības
- Apliecības noformēšana

Cena: 50 Eur + PVN

Apmācību laikā nodrošinām ar:
Kafiju, tēju, cepumiem, kā arī ir atpūtas telpu žurnālu lasīšanai. Blakus teritorijā bezmaksas vieta auto novietošanai.
Papildus mācības programmas
Kā arī mēs piedāvajam papildus programmas, kas noderētu tieši Jums.
Saimnieciskās darbības objektam un publiskam objektam, kurā var atrasties vairāk par 50 cilvēkiem, kā arī paaugstinātas bīstamības saimnieciskās darbības objektam


Transporta un uzglabāšanas uzņēmumu darbinieki (noliktavas, būvobjekti, ražotnes, ostas, slēgtās lauku teritorijas), kuri piedalās kravu pārvietošanas, iekraušanas, izkraušanas un transportēšanas darbos izmantojot elektroiekrāvējus.
Sabiedriskās ēku, tirdzniecības centru, biroju, ražošanas un citu objektu atbildīgās personas, pārvaldītāji, apsaimniekotāji un atbilstoši norīkotie darbinieki.Galvenās priekšrocības:
Kāpēc mūsu klienti izvelejas macības centru Preventa.
10000
Studentu skaits kuri veiksmīgi pabeidza macību programmas
>20
Vairak kā 20 macību programmas ko piedāva mūsu macību centrs
>15
Vairāk kā 15 gadus Latvijas tirgu.
Mūsu kontakti:
Mācību centrs "Preventa"

+371 29 810 300

info@preventa.lv
Braslas iela 29A, Rīga, LV-1084
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums piemērotu saturu un uzlabotu tās lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
OK