Elektroiekrāvēja vadītājs, 6 stundas
MK noteikumi Nr.526 "Darba aizsardzības prasības, lietojot darba aprīkojumu" nosaka, ka pašgājējas iekārtas atļauts vadīt tikai attiecīgi apmācītiem nodarbinātajiem, kas nozīmē, ka personām ir tiesības strādāt ar pašgājēju iekārtām, ja ir apgūta licencēta m/c mācību programma un saņemta apliecība, kas apliecina prasmi pārvietoties un strādāt ar attiecīgo iekārtu.


Programmas mērķis
Sniegt zināšanas un prasmes izvēlēties darbam nepieciešamās elektroiekrāvēju iekārtas un palīgierīces atbilstoši pārvietojamās kravas gabarītiem, svaram un veidam un dot iespēju apmācāmajam apgūt pamatprasības elektroiekrāvēju ekspluatācijā un pareizi izprast MK noteikumu prasības.


Programmā ietvertās tēmas un specifiskie uzdevumi
Apmācības laikā tiek sniegtas zināšanas par elektroiekrāvēju veidiem, to uzbūvi, vadības un speciālo aprīkojumu, akumulatoru bateriju pārbaudi un iekrāvēju tehnisko apkopi, par kravu celšanas, pārvietošanas un nokraušanas kārtību noliktavās un uz transporta līdzekļiem. Tiek sniegta informācija un rekomendācijas par elektroiekrāvēju izmantošanu dažādos ekspluatācijas apstākļos, iekrāvēju stabilitātes principiem, darba devēja pienākumiem, darba drošības jautājumiem un rīcību nelaimes gadījumos.


Mērķauditorija
Transporta un uzglabāšanas uzņēmumu darbinieki (noliktavas, būvobjekti, ražotnes, ostas, slēgtās lauku teritorijas), kuri piedalās kravu pārvietošanas, iekraušanas, izkraušanas un transportēšanas darbos izmantojot elektroiekrāvējus.


Iegūstamais izglītības dokuments
Akreditētas izglītības iestādes (m/c Preventa) izsniegta apliecība ar derīguma termiņu 5 gadi.
Maksā iekļauts:
- Teorētiskais kurss
- Apliecības noformēšana
Cena: 60 Eur + PVN

Apmācību laikā nodrošinām ar:
Kafiju, tēju, cepumiem, kā arī ir atpūtas telpu žurnālu lasīšanai. Blakus teritorijā bezmaksas vieta auto novietošanai.
Papildus mācības programmas
Kā arī mēs piedāvajam papildus programmas, kas noderētu tieši Jums.
Saimnieciskās darbības objektam un publiskam objektam, kurā var atrasties no 10 līdz 50 cilvēkiem, kā arī saimnieciskās darbības objektam ar sprādzienbīstamu vidi.
Programma sniedz zināšanas par Pirmās palīdzības sniegšanas pamatiem, rīcību dzīvības glābšanas situācijās un praktiskās iemaņas tās realizēšanā.
Visi nodarbinātie, kas veic vai organizē darbus augstumā virs 1,5 metriem, darba aizsardzības speciālisti un personāla vadītāji, uzņēmumu vadītāji un citi interesenti.
Galvenās priekšrocības:
Kāpēc mūsu klienti izvelejas macības centru Preventa.
10000
Studentu skaits kuri veiksmīgi pabeidza macību programmas
>20
Vairak kā 20 macību programmas ko piedāva mūsu macību centrs
>15
Vairāk kā 15 gadus Latvijas tirgu.
Mūsu kontakti:
Mācību centrs "Preventa"

+371 29 810 300
info@preventa.lv
Braslas iela 29A, Rīga, LV-10849
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums piemērotu saturu un uzlabotu tās lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
OK