"Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācija" 70 stundas.
Programmas pamatmērķis ir sniegt tehniska rakstura zināšanas ugunsdrošības inženierijas jomā par reglamentētajām prasībām un aktualitātēm automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas projektēšanas, montāžas, apkalpošanas un ekspluatācijas darbu nodrošināšanai.

Dotās profesionālās pilnveides izglītības programmas apguve dod iespējas un tiesības apmācāmajam pretendēt uz sertifikāta saņemšanu būvju apsardzes un ugunsgrēka signalizācijas (izziņošanas) ietaišu darbības sfērā.

Mērķauditorija ir ugunsdrošības un apsardzes uzņēmumu speciālisti, automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas montāžas darbu izpildītāji, būvuzraugi, projektētāji, kā arī citi elektroietaišu speciālisti (vājstrāvas darbu veicēji).

Mācību procesā tiek apgūtas zināšanas par automātisko ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmām un to elementu darbības pamatprincipiem, klasifikāciju, raksturojumu un pielietošanas kārtību atbilstoši normatīvo dokumentu un standartu prasībām.

Iegūstamais izglītības dokuments: Pēc izglītības programmas apguves un sekmīgi nokārtotas ieskaites apmācāmais saņem izglītības iestādes (m/c Preventa) izsniegtu dokumentu (Apliecību) ar derīguma termiņu 5 gadi.


Interesē mūsu pakalpojums?
Atstājiet pieprasījumu, un mēs sazināsimies ar Jums!
*Jūsu personas dati netiks izplatīti trešajām personām un tiks izmantoti tikai "Macību centra Preventa" kursu nodrošināšanai.
Maksā iekļauts:
- Teorētiskais kurss
- Praktiskās nodarbības
- Apliecības noformēšana

Cena: 650 Eur + PVN

Apmācību laikā nodrošinām ar:
Kafiju, tēju, cepumiem, kā arī ir atpūtas telpu žurnālu lasīšanai. Blakus teritorijā bezmaksas vieta auto novietošanai.
Galvenās priekšrocības:
Kāpēc mūsu klienti izvelejas macības centru Preventa.
10000
Studentu skaits kuri veiksmīgi pabeidza macību programmas
>20
Vairak kā 20 macību programmas ko piedāva mūsu macību centrs
>15
Vairāk kā 15 gadus Latvijas tirgu.
Mūsu kontakti:
Mācību centrs "Preventa"

+371 29 810 300

info@preventa.lv
Jāņa Asara iela 13, Rīga, LV-1009
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums piemērotu saturu un uzlabotu tās lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
OK