"Оператор электропогрузчика",
6 часов
MK noteikumi Nr.526 "Darba aizsardzības prasības, lietojot darba aprīkojumu" nosaka, ka pašgājējas iekārtas atļauts vadīt tikai attiecīgi apmācītiem nodarbinātajiem, kas nozīmē, ka personām ir tiesības strādāt ar pašgājēju iekārtām, ja ir apgūta licencēta m/c mācību programma un saņemta apliecība, kas apliecina prasmi pārvietoties un strādāt ar attiecīgo iekārtu.


Programmas mērķis
Sniegt zināšanas un prasmes izvēlēties darbam nepieciešamās elektroiekrāvēju iekārtas un palīgierīces atbilstoši pārvietojamās kravas gabarītiem, svaram un veidam un dot iespēju apmācāmajam apgūt pamatprasības elektroiekrāvēju ekspluatācijā un pareizi izprast MK noteikumu prasības.


Programmā ietvertās tēmas un specifiskie uzdevumi
Apmācības laikā tiek sniegtas zināšanas par elektroiekrāvēju veidiem, to uzbūvi, vadības un speciālo aprīkojumu, akumulatoru bateriju pārbaudi un iekrāvēju tehnisko apkopi, par kravu celšanas, pārvietošanas un nokraušanas kārtību noliktavās un uz transporta līdzekļiem. Tiek sniegta informācija un rekomendācijas par elektroiekrāvēju izmantošanu dažādos ekspluatācijas apstākļos, iekrāvēju stabilitātes principiem, darba devēja pienākumiem, darba drošības jautājumiem un rīcību nelaimes gadījumos.


Mērķauditorija
Transporta un uzglabāšanas uzņēmumu darbinieki (noliktavas, būvobjekti, ražotnes, ostas, slēgtās lauku teritorijas), kuri piedalās kravu pārvietošanas, iekraušanas, izkraušanas un transportēšanas darbos izmantojot elektroiekrāvējus.


Iegūstamais izglītības dokuments
Akreditētas izglītības iestādes (m/c Preventa) izsniegta apliecība ar derīguma termiņu 5 gadi.
В стоимость входит:
- Теоретический курс
- Составление сертификата

Цена: 60 EUR + PVN

Во время обучения мы предоставляем:
кофе, чай, печенье и комнату отдыха.
Также поблизости находится бесплатная парковка.
Дополнительные учебные программы:
Наш учебный центр предлагает большое количество образовательных программ:
Для хозяйственных и общественных объектов, вместимостью от 10 до 50 человек, а также для взрывоопасных хозяйственных объектов - в соответствии с программой обучения

Программа включает в себя основы первой помощи, правила поведения в жизненно важных ситуациях и практические навыки их реализации.


Лица, ответственные за общественные здания и сооружения, торговые центры, офисы, производственные и другие объекты, менеджеры и назначенные работники.
Основные преимущества:
Почему наши клиенты выбирают учебный центр Preventa.
10000
Количество студентов, которые успешно завершили свои учебные программы
>20
Более 20 учебных программ, предлагаемых нашим учебным центром
>15
Уже более 15 лет на латвийском рынке.
Наши контакты:
Учебный центр"Preventa"

+371 29 810 300

info@preventa.lv
Braslas iela 29A, Rīga, LV-1084
Мы используем cookies для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать сайт, Вы соглашаетесь с этим.
OK